10. 6. Online spolu s Tomášem Sedláčkem

"Budoucnost práce"

Přední český ekonom Tomáš Sedláček o budoucnosti práce.

Tematické okruhy:

  • přesun do digitálu
  • role člověka v pracovním procesu
  • důležité skilly budoucnosti

Kdy?

čt 10. 6. 2021

V kolik?

17:30 - 18:30

Tomáš Sedláček

PROGRAM:

17:15 – 17:30 Připojování účastníků – přivítání.

17:30 – 18:30 Vstup Tomáše Sedláčka na téma „Budoucnost práce“ a následná diskuse. 

18:30 – 18:45 Zaujalo vás téma? Zůstaňte online a rozeberte jej dále s ostatními členy.

S KÝM SI BUDEME POVÍDAT:

Tomáš Sedláček, ekonom

Jeho kniha Ekonomie dobra a zla (65. pole, 2009; Oxford University Press, 2011) byla přeložena do 22 jazyků a stala se mezinárodním bestsellerem. Byl ekonomickým poradcem prezidenta Václava Havla. Působí jako hlavní makroekonomický stratég ČSOB. Pro ELAI přednáší a vede workshopy na téma Kreativního myšlení, Rétoriky a také Strategie budoucnosti ekonomie. Pravidelně přednáší na světových univerzitách a má za sebou stovky přednášek pro vrcholový management businessu po celém světě o směřování a filozofii ekonomie. Je stipendistou Yale University, přednášel pro Royal Society of Arts,na Světovém ekonomickém fóru v Davosu, psal případové studie s Harvard University a Georgetown University. Ve švýcarském žebříčku GDI byl zařazen mezi 100 nejvlivnějších evropských myslitelů. Byl členem poradního týmu předsedy Evropské komise, založeného Josém M. Barrosem. Je dlouhodobým členem všech Národních ekonomických rad vlády (NERV).


*FBN Online spolu – neformální online setkání se zajímavými hosty z českého prostředí na témata, která nás zajímají. Udělejte si dobrou kávu, nalijte si sklenku vína, pohodlně se usaďte a přijďte si s námi popovídat.

Chcete se také zúčastnit tohoto nebo jiného námi pořádaného inspirativního setkání? Všechna naše setkání jsou otevřena pouze členům FBN Czech. Pro více informací neváhejte kontaktovat ředitelku FBN Hanku Procházkovou na e-mailu: prochazkova@fbnczech.cz