Zaměřeno na NxG: Prázdninové setkání u Kořínků

O prázdninách se společně sejdeme v Rudicích u Luhačovic v sídle firmy Toko Agri.

Kluci Kořínkovi nás provedou svou firmou na zemědělskou techniku Toko Agri, a také farmou Beckov a moštárnou, kde vznikají výborné produkty Ovocňáku.

Připojte se k nám a užijte si s námi prohlídky firem, krásné prostřední i ochutnávku moštů.

Kdy?

pátek 13. - sobota 14. 8.

PROGRAM AKCE

O prázdninách se sejdeme v Rudicích u Luhačovic v sídle firmy Toko Agri.

Kluci Kořínkovi nás provedou svou firmou na zemědělskou techniku Toko Agri, a také farmou Beckov a moštárnou, kde vznikají výborné produkty Ovocňáku.

Čeká nás nejen fajn společnost a sdílení v kruhu členů FBN, ale také krásné prostředí, mošty nejrůznějších chutí a možnost otestovat své řidičské dovednosti na strojích, které brázdí (nejen) česká pole. 😊

A jako host na večerní diskusi se k nám připojí Vašek Staněk z Vasky.

O TOKO AGRI

Tomáš Kořínek starší založil v 90. letech společnost na prodej zemědělských strojů Toko Agri. Od začátku do své firmy vodil své dva syny. Tehdy mu pomáhali zametat a natírat ploty, dnes ve firmě každý z nich vede své projekty – do českých měst tak např. přinesli automaty na čerstvé mléko a už 10 let vyrábějí ovocné mošty a pyré pod značkou Ovocňák. 

Celkový obrat firmy Toko Agri čítá přibližně 400 miliónů, Ovocňák dnes tvoří 10 % obratu a za prodeje je zodpovědný syn zakladatele Tomáš. Kromě ovoce, které zužitkovávají od farmářů a pěstitelů v okruhu 100 kilometrů od Luhačovic, vysadili v Bílých Karpatech také 13 hektarů sadů s přibližně 13 tisíci stromy – o ty se stará mladší z bratrů Matěj. 😊 

O VAŠKU STAŇKOVI

Vašek Staněk se ve svých 18 letech rozhodl navázat na zlínskou obuvnickou tradici a založil firmu Vasky. Boty jsou vyráběny z kvalitních materiálů a každý pár projde rukama až 12 ševců. Letos Vasky oslavily 5. narozeniny a míří k prodejům za 360 milionů korun, což je oproti minulému roku růst o 300 procent. 

Vašek je spolumajitelem i dalších značek např. firmy Bagind, která v Indii vyrábí kožené tašky, či firmy Wuders, která v Česku produkuje dřevěný nábytek. Vašek je také investorem ve značce luxusního spodního prádla Paon a o marketing jeho značek se stará agentura Inhubo, jíž je spoluzakladatelem. Na začátku roku 2020 vyhrál v soutěži EY Podnikatel roku v kategorii začínající podnikatel.