20. 5. Online spolu s experty z Google

"Pandemie, a co na to spotřebitel v digitální době? A proč cloud a práce s daty už zdaleka není jen věc IT?"

Zajímá vás, jaký vliv měla pandemie na chování spotřebitelů a jak na to značky mohou reagovat?  Anebo, proč je práce s daty klíčová pro každou firmu a jak může cloudové řešení pomoci? Přidejte se k nám na online přednášku expertů z Google. 

Akce je otevřená také vašim CMOs. 

Kdy?

čt 20. 5. 2021

V kolik?

16:00 - 17:30

Google setkání

O AKCI:

Pánové Martin Svoboda, Petr Houzar a Vladimír Kyša z firmy Google nám představí, jak se změnilo chování spotřebitelů v době pandemie a proč hrají cloudová řešení důležitou roli. Těšit se můžete na odpovědi na otázky: 

  • Jak se změnilo chování spotřebitelů a značek v důsledku pandemie covid-19? A jak se změnily mediální návyky? 
  • Jak si v této situaci stála platforma YouTube? A jak s ní můžete pracovat vy?
  • Proč by práce s daty měla být jednou z klíčových činností firmy aneb proč cloud není jen věc IT a jak může pomoci i vašemu businessu.

O ŘEČNÍCÍCH:

Petr Houzar

Petr Houzar

Petr vede v Googlu tým, který se stará o tradiční lokální inzerenty, mediální agentury a kompletně zastřešuje platformu YouTube. Spolu s jeho týmem se v poslední době intenzivně věnuje tématům budování značky v online prostředí, plánování, měření a vyhodnocování dopadů marketingu na prodeje.  V rámci ekosystému YouTube pracuje a rozvíjí spolupráci s klíčovými obsahovými partnery jako jsou například Národní Divadlo, Český filmový archiv, Pražské jaro nebo tradiční mediální domy a televize. Dříve pracoval na manažerských pozicích ve firmách Karlovarské minerální vody, Vodafone a v mediální agentuře Mindshare. Petr je držitelem mnoha českých i mezinárodních digitálních ocenění. 

Vladimír Kyša

Vladimír Kyša

Vladimír vystudoval VUT v Brně Fakulta elektrotechniky a informatiky a Fakultu podnikatelskou. Má přes 20 let praxe se zaváděním transformačních IT technologií do firem na straně vendorů IBM, EMC, Apple a nyní Google Cloud.V Google zodpovědný za korporátní segment řešení Google Cloud v CZ / SK /HU

Martin Svoboda

Martin Svoboda

Martin se v Googlu věnuje digitální transformaci. Tradičním firmám pomáhá otevírat nové trhy a exportovat přes e-commerce. Jeho hlavní činností je práce se startupovým ekosystémem. Počínaje mentorování startupů, přes práci s investory až k vytváření strategií škálování kde z lokálních projektů pomáhá dělat globální hráče.


*FBN Online spolu – neformální online setkání se zajímavými hosty z českého prostředí na témata, která nás zajímají. Udělejte si dobrou kávu, nalijte si sklenku vína, pohodlně se usaďte a přijďte si s námi popovídat.

Chcete se také zúčastnit tohoto nebo jiného námi pořádaného inspirativního setkání? Všechna naše setkání jsou otevřena pouze členům FBN Czech. Pro více informací neváhejte kontaktovat ředitelku FBN Hanku Procházkovou na e-mailu: prochazkova@fbnczech.cz