NextGen setkání s workshopem vyjednávání Radima Paříka

S NextGeny jsem si užili jedinečný workshop vyjednávání s jedním z nejlepších strategických vyjednavačů v Evropě, Radimem Paříkem. Navázali jsme sérií únikovek a zachránili se tak např. z potápějícího Titanicu, či spárů Freddyho Kruegera. Na závěr nás pak čekala společná večeře.


Kdy: Středa 1. prosince 2023 od 14.00 
Kde: Endorfin, Petrohradská 216/3, 101 00 Praha 10 – Vršovice
Pro koho: Zástupce nastupující generace NextGen členů FBN Czech.


PROGRAM AKCE

14:00                  Příchod
14:30 – 17:30    Workshop vyjednávání s Radimem Paříkem
od 17:40            Únikovky a večeře formou rautu

MATERIÁLY Z AKCE


FOTKY Z AKCE


WORKSHOP VYJEDNÁVÁNÍ (KONFLIKT) S RADIMEM PAŘÍKEM

O workshopu

Během workshopu vyjednávání se zaměříme na téma konfliku v rodině a v rodinných firmách. Téma probereme z nejrůznějších úhlů: konflikt zájmů, ega, znalostí, pohledů na svět. Budeme zkoumat vzorce chování, abychom lépe pochopili, proč se ostatní kolem nás chovají tak, jak se chovají a jak na to, co nejlépe reagovat, potřebujeme-li najít shodu. Naším cílem bude přistupovat ke konfliktu pozitivně, protože právě to nám pomůže najít s druhou stranou společnou řeč. V tréninku využijeme metodiku vyjednávání podle FBI.

O Radimovi

Radim Pařík patří mezi nejlepší strategické vyjednavače v Evropě, jako jediný vyjednavač z Česka a Slovenska je členem nejprestižnější organizace vyjednavačů na světě Negotiation Club. Za svůj život vyjednal stovky obchodních smluv v hodnotě desítek miliard korun. Je autorem mnoha známých knih, jeho názory jsou široce citovány v televizi, v rádiu i v novinách.

Narodil se v Česku, jeho životní cesta ho ale brzy přivedla do zahraničí. Po získání titulů MSc. a MBA ve strategickém řízení na Nottingham Trent University získal Radim také doktorát v oboru vyjednávání na LIGS University. Dále zdokonaloval své vyjednávací dovednosti díky školení pod vedením bývalých agentů FBI a absolvoval program vyjednávání na Harvardské univerzitě, kde dosáhl titulu absolventa Harvard Negotiation Master Class. Je absolventem Schrannerova vyjednávacího institutu a speciálního programu pro vedení lidí a vyjednávání na univerzitě IMD v Lausanne vedeného Georgem Kohlrieserem. Mezi jeho další vzdělávací úspěchy patří také absolvování programu Certified Global Negotiator na Univerzitě St. Gallen a ovládnutí vyjednávacích technik založených na principech Mossadu.

Je uznávaným autorem několika knih, včetně "Argumenty nefungují – Nový zákon vyjednávání", "Argumenty nefungují – 6:4 je minimum", "Rozhovory před válkou" a "Umění vyjednat cokoliv," která se stala bestsellerem již během pěti týdnů od svého vydání. Je hrdým žákem Chrise Vosse a zároveň spoluautorem jeho nejnovější knihy „Empathetic Leadership“.

Radim vedl program vyjednávání na Univerzitě Tomáše Bati a spolupracuje s dalšími institucemi a vysokými školami. Založil Fascinating Academy, která se specializuje na školení v komerčním vyjednávání. Je také společníkem v PR PA RT NE RS Advisory Group. Inicioval vznik Asociace vyjednavačů, která spojuje profesionály oboru v pěti zemích na čtyřech kontinentech, a je jejím prezidentem.

Radim pomáhá TOP 100 firmám a politickým špičkám v Česku a na Slovensku s obtížnými vyjednáváními a trénuje ve vyjednávání agenty Bezpečnostní informační služby. Specializuje se na nejtěžší vyjednávání s komplexními osobnostmi a na vyjednávání ve slepé uličce. V roce 2020 a 2022 byl zvolen Osobností československého LinkedIn. Je několikanásobným mistrem České republiky a Evropy v karate.


ÚNIKOVKY

Tentokrát se sejdeme v centru únikovek Endorfin. Tak toho pojďme pořádně využít. Čekají na nás různé příběhy a obtížnosti. Dobrodružství pro skupiny i jednotlivce.  

Co že jsou to únikovky?

Únikovky, neboli únikové hry jsou fyzické dobrodružné hry, kdy se lidé uzavřeni v místnosti s ostatními účastníky hry musí dobře zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit série hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase.


ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Termín: 
Středa 1. 12. 2023. Příchod od 14:00, program začíná v 14:30.

Pro koho je akce určena:            
Zástupce nastupující generace NextGen členů FBN Czech.

Místo konání: Endorfin, Petrohradská 216/3, 101 00 Praha 10 – Vršovice.

Parkování: 1. Přímo v areálu Endorfin. Parkovací lístek je možné zaplatit pouze v hotovosti v parkovacím automatu – 40 Kč / hodina.
2. Kolem ulice Petrohradská je fialová parkovací zóna – 30 Kč / hodina.

Potvrzení účasti: 
RSVP do 6. listopadu e-mailem na prochazkova@fbnczech.cz.