NextGen setkání v DR. MÜLLER PHARMA

V říjnu jsme se s nextgeny vydali do Hradce Králové, kde sídlí naše členská společnost DR. MÜLLER PHARMA. Měli jsme tak možnost nahlédnout do zákulisí naší české rodinné firmy, která své produkty již téměř tři desetiletí exportuje do celého světa. 

Na vlastní oči jsme si mohli projít výrobu nejrůznějších produktů (kdo by neznal třeba ikonické Müllerovy pastilky?) a seznámit se s jejich cestou od vývoje a surovin až po finální produkt a jeho odeslání zákazníkovi. Zjistili jsme, jak firma rostla od svého založení v roce 1995 až do dnešních dní, a nakousli jsme také, jaké plány má do budoucna. Tím vším nás provedla Kateřina Lohnická, zástupkyně druhé generace a vedoucí registračního a farmakovigilančního oddělení firmy. Katko, veliké díky! 

Čas jsme si udělali i na příjemnou procházku po Hradci Králové. Osobního průvodce nám dělal hradecký rodák Adam Prousek, nextgen naší členské firmy Petrof. Prošli jsme si hlavní dominanty města, popovídali si, a dokonce navštívili i Hučák, secesní parní vodní elektrárnu z r. 1909, či Kotěrovo Muzeum východních Čech. Adame, děkujeme!

Celý den jsme zakončili upřímným povídáním s generací ve vedení našich členských firem. Naše pozvání přijala paní Zuzana Ceralová Petrofová, 5. generace firmy Petrof, a Vladimír Müller, zakladatel Dr. Müller Pharma. S Nextgeny nasdíleli cenné lekce, které jim jejich dosavadní podnikatelská zkušenost přinesla, a také, jak se z nich poučili. 

Moc děkujeme firmě Dr. Müller Pharma, všem řečníkům i účastněným za krásný a inspirativní den.


PROGRAM AKCE

09:30                  Sraz v DR. MÜLLER PHARMA
09:45 – 12:00    Prohlídka DR. MÜLLER PHARMA 
12:00 – 13:00    Oběd
13:00 – 14:00    Představení a příběh firmy DR. MÜLLER PHARMA
14:00 – 15:00    Soutěž o auto
15:00 – 18:00    Ubytování a volná zábava, možnost zúčastnit se komentované procházky města s místními
od 18:30            Fail Night & Family Businesses a večeře s řízenou degustací vín (vinařství Kolby)


Fotografie z akce


DR. MÜLLER PHARMA

DR. MÜLLER PHARMA je rodinná firma, kterou v roce 1995 založili dva majitelé: Vladimír Müller a Markéta Dittrichová. Jejich společnost je v současnosti největším nezávislým výrobcem léčiv, zdravotnických prostředků, doplňků stravy a kosmetiky v České republice. Nejznámějším přípravkem jsou dnes již legendární Müllerovy pastilky.

Kromě výroby vlastních přípravků pro Českou a Slovenskou republiku DR. MÜLLER PHARMA vyváží svou produkci takřka do celého světa - od Hong Kongu a Mongolska přes státy Perského zálivu až po USA. V roce 2016 se rodinná firma rozšířila o společnosti MEGAFYT PHARMA (vyrábí léčivé čaje) a od roku 2020 o společnost JEMČA.

Více informací zde: muller-pharma.czmegafyt-pharma.czwww.jemca.cz


O ŘEČNÍCÍCH A PROGRAMU 

ZA FIRMU DR. MÜLLER PHARMA NÁS PŘIVÍTALI

KATEŘINA LOHNICKÁ  
NextGen, 2G, Head of Regulatory Affairs and Pharmacovigilance Department

Návštěvu společnosti DR. MÜLLER PHARMA vedla NextGen Kateřina Lohnická, která promovala na Farmaceutické fakultě Karlovy Univerzity v roce 2013. Po zkušenostech v mezinárodních společnostech natrvalo zakotvila v rodinné firmě. Jako vedoucí registračního a farmakovigilančního oddělení nemá na starosti jenom dodržování legislativy léčiv - je totiž u zrodu všech léčiv společnosti: od nápadu přes vývoj až po uvedení na trh.

VLADIMÍR MÜLLER, Jr. 
NextGen, 2G

Vladimír Müller aktuálně studuje v posledním ročníku na Pardubické univerzitě, kde se věnuje studiu ekonomiky a managementu chemického průmyslu. Během svého studia se aktivně snaží nabírat zkušenosti z prostředí rodinné firmy, aby se co nejlépe připravil na budoucí roli v oboru. Po dokončení studia plánuje plně zapojit své znalosti a dovednosti do chodu společnosti a přispět k jejímu rozvoji a úspěchu.


FAIL NIGHT & FAMILY BUSINESSES aneb příběhy o tom, když se něco nepovedlo

Už deset let existuje celosvětové hnutí FuckUp Nights (fuckupnights.cz). Na těchto setkáních mluví známé osobnosti nikoliv o svých úspěších, ale naopak o věcech, které se zrovna dvakrát nepovedly. Příběhy mají za cíl především oslavit neúspěch, který je zcela přirozenou a přínosnou součástí našeho života. Může nás poučit a pomoci nám rozšířit si obzory. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.

Naši hosté promluvili o svých "failech" a rozebrali, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak.

ZUZANA CERALOVÁ PETROFOVÁ
5G, PETROF

VLADIMÍR MÜLLER
ZAKLADATEL DR. MÜLLER PHARMA


ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Termín: 
Pátek 6. 10. 2023.

Pro koho byla akce určena:            
Zástupce nastupující generace NextGen členů FBN Czech 

Místo konání: DR. MÜLLER PHARMA, U Mostku 182, 500 03 Hradec Králové.