Zájemce o členství: Firma JUST CS: Firma GRUND

Rodinná společnost JUST CS reprezentuje významného tuzemského hráče na poli péče o zdraví, krásu a duševní pohodu. Společnost vznikla v říjnu 1992 jako výhradní zástupce špičkové švýcarské bylinné kosmetiky JUST. V roce 1995 vzala pod svá křídla potraviny a doplňky stravy švýcarské společnosti Nahrin.

Firma o 55 zaměstnancích generovala v uplynulém roce obrat 550 miliónů korun. Pro švýcarské dodavatele jsou druhým největším exportním trhem.

U zrodu firmy stáli celkem 4: sourozenci Jiří Lízálek st. a Ivanka Beníšková, a také manžel paní Ivanky, pan Václav Beníšek, a syn pana Lízálka – Jiří Lízálek ml. Jiří Lízálek ml. je ředitelem firmy. 

Dnes ve firmě také pracují děti a partneři zakládající čtveřice a firma aktivně edukuje svou nastupující generaci nejen o chodu firmy, ale podnikání vůbec (ve spolupráci s VŠE pro své NextGeny připravují vzdělávací akademii).

Na FBN je oslovil zejména program pro nastupující generaci, myšlenka sdílení v bezpečném a důvěrném prostředí, a rádi se také stanou součástí networku našich rodinných firem.

Velice nás těší, že se chce společnost JUST CS stát naším členem. Avšak pokud byste měli vůči jejich členství jakýchkoliv námitek, prosím obraťte se na nás do pátku 13. 8. 2021.