Online spolu 
s Janem Mühlfeitem

“Jak rozvíjet zaměstnance, aneb odemkněte potenciál vaší firmy“

Proberte s Janem Mühlfeitem, bývalým viceprezidentem Microsoftu, dnes globálním stratégem, koučem a propagátorem pozitivního leadershipu, na téma Jak rozvíjet zaměstnance, aneb jak odemknout potenciál vaší firmy.

Kdy?

čt 4. 2. 2021

V kolik?

17:15 – 18:45

Jan Mühlfeit

PROGRAM

  • 17:15 – 17:30  Připojování účastníků – přivítání.
  • 17:30 – 18:30  Vstup Jana Mühlfeita a diskuse na téma, „Jak rozvíjet zaměstnance, aneb odemkněte potenciál vaší firmy“.
  • 18:30 – 18:45  Zaujalo vás téma? Zůstaňte online a rozeberte jej dále.

S KÝM SI BUDEME POVÍDAT:

Jan Mühlfeit, globální stratég a kouč

Jan Mühlfeit je globální stratég, kouč top manažerů, olympijských vítězů, umělců a autor bestselleru The Positive Leader (Pearson 2016). Jeho osobním posláním je pomáhat jednotlivcům, organizacím a zemím po celém světě odemykat jejich lidský potenciál. Má za sebou velmi úspěšnou dvaadvacetiletou kariéru ve společnosti Microsoft, kde pracoval na různých vedoucích pozicích. Jeho poslední působení v této high-tech korporaci bylo v roli Prezidenta pro Evropu (2007-2014).

Jan vytvořil unikátní metodiku, jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy. S touto metodikou pracuje ve svých seminářích „Odemykání lidského potenciálu“ a „Odemykání týmového potenciálu“ po celém světě, kde učí jednotlivce i týmy, jak odhalit jejich silné stránky a najít v nich to nejlepší. Jeho techniky jsou cenné pro koordinaci růstu podnikání a ukazují organizacím, jak vytvářet synergie v týmu, inspirovat lidi prostřednictvím pozitivního vedení a poskytovat optimální výkon v různých oborech lidské činnosti prostřednictvím flow.


*FBN Online spolu – neformální online setkání se zajímavými hosty z českého prostředí na témata, která nás zajímají. Udělejte si dobrou kávu, nalijte si sklenku vína, pohodlně se usaďte a přijďte si s námi popovídat.


Chcete se také zúčastnit tohoto nebo jiného námi pořádaného inspirativního setkání? Všechna naše setkání jsou otevřena pouze členům FBN Czech. Pro více informací neváhejte kontaktovat ředitelku FBN Hanku Procházkovou na e-mailu: prochazkova@fbnczech.cz