Online spolu 
s Taťánou le Moigne

“Firemní kultura v době krize“

Neformální online sektání s Taťánou le Moigne, Senior Director Czechia, Hungary, Romania, Slovakia at Google, na téma Firemní kultura v době krize.

Kdy

8. 12. 2020

V kolik

17:15-18:30

PROGRAM:

  • 17:15 – 17:30   Připojování účastníků – přivítání

  • 17:30 – 18:15   Diskuse na téma „Firemní kultura v době krize“ s Taťánou le Moigne

  • 18:15 – 18:30   Zaujalo vás téma? Zůstaňte online a rozeberte jej dále s ostatními členy

S KÝM SI BUDEME POVÍDAT:

Taťána le Moigne, Senior Director Czechia, Hungary, Romania, Slovakia at Google

Taťáně se někdy přezdívá „první dáma českého internetu“ . V roce 2006 si totiž prosadila otevření české pobočky Google a pod jejím vedením se firmě podařilo sesadit z tuzemského vyhledávacího trůnu Seznam a spustit u nás na 150 dalších služeb. Dnes stojí v čele nejen českého, ale i slovenského, rumunského a
maďarského regionu. Google je mezi zaměstnavateli s jedinečnou firemní kulturou již tak trochu legendou. Svým zaměstnancům nabízí řady výhod od stravování zdarma, cool chillout zón, fitness center až po široké vzdělávací programy. Z hlediska hodnocení spokojenosti zaměstnanců se dlouhodobě drží na předních příčkách a zdá se, že dokáže maximálně využít potenciál svých zaměstnanců, sestavovatsilné týmy a udržet lidi motivované.

Přijďte si s Taťánou popovídat o tom, jaký dopad měla pandemie covid-19 na firemní kulturu Google a jak s ní firma pracuje v době lockdownu a home officů.


*FBN Online spolu – neformální online setkání se zajímavými hosty z českého prostředí na témata, která nás zajímají. Udělejte si dobrou kávu, nalijte si sklenku vína, pohodlně se usaďte a přijďte si s námi popovídat.

Chcete se také zúčastnit tohoto nebo jiného námi pořádaného inspirativního setkání? Všechna naše setkání jsou otevřena pouze členům FBN Czech. Pro více informací neváhejte kontaktovat ředitelku FBN Hanku Procházkovou na e-mailu: prochazkova@fbnczech.cz