Co děláme

FBN Czech a jeho členové mohou čerpat ze silného zázemí The Family Business Network International, největšího nezávislého networku majitelů rodinných firem a jejich rodin. Ta sdružuje 10 500 členů rodin z více než 3 200 rodinných firem, kteří sdílejí své zkušenosti napříč generacemi při respektování hodnot FBN.

Podpora rodinných firem

Místo, kde získáte informace a expertízu o rodinném podnikání. Podporujeme rozvoj rodin v podnikání a prostor pro vzájemnou výměnu zkušeností. Prostřednictvím přístupu do platformy FBNXchange mají členové kdykoliv přístup k cenné databázi kontaktů, případových studií i odborných zdrojů.

Podpora společenské odpovědnosti rodin

Motivujeme rodiny v jejich společenské angažovanosti a principech udržitelného podnikání.

Inspirativní a vzdělávací akce

Pořádáme výjimečná setkání na relevantní témata pro majitele rodinných firem, rodinných příslušníků i nastupující generace. Umožňujeme výměnu zkušeností mezi rodinnými firmami podpořenou i expertízou českých i zahraničních odborníků na témata jako správa a řízení rodinných firem, předávání a příprava nástupnické generace, správa majetku, rodina, firma a hodnoty a mnohé další.

Naši členové se pravidelně setkávají na akcích jako FBN Inspirace, FBN Family Visits, FBN networkingová setkání. Členové FBN se mohou účastnit exklusivních mezinárodních konferencí pro majitele rodinných firem i pro nástupnickou generaci jako NxG Global Summit nebo FBN Global Summit a dalších desítek akcí a konferencí organizovaných partnerskými asociacemi FBN po celém světě.

Kalendář akcí pro rok 2018

Novoroční večeře FBN

17. 1. 2018

Workshop FBN Inspirace

14. 3. 2018, Hotel Cosmopolitan, Praha

NxG Global summit

28. 4. – 1. 5. 2018, La Hulpe, Belgie

Family Company Visit

30. 5. 2018

Workshop FBN Inspirace

19. 9. 2018

FBN Global Summit

10. – 13. 10. 2018, Benátky, Itálie

Workshop FBN Inspirace

28. 11. 2018