Neformální setkání a expertní přednáška na téma
FAMILY OFFICE

Nenechte si ujít podzimní neformální setkání členů FBN Czech. Předcházet mu bude expertní přednáška na téma Family Office, kterou připraví experti z BDO, EMUN a R2G.


Kdy?

6. 10. 2022

V kolik?

od 16.00

Kde se potkáme?

Hotel MGallery Century Old Town Prague
Na Poříčí 7
110 00 Praha 1


PROGRAM

  • 16:00 - 16:30     Registrace a příchod
  • 16:30 - 18:00     Expertní přednáška: FAMILY OFFICE

Dozvíte se například:

  • Co se skrývá pod pojmem Family Office?

  • Proč se do Family Office podnikatelské rodiny pouští?

  • Jaké formy Family Office existují?

  • Jaký je rozdíl od Single a Multi Family Office?

Na přednášku je možné se připojit online.

  • od 18.00    Neformální setkání členů FBN Czech

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Zenon Folwarczny, partner v BDO

Zenon se specializuje na poradenství českým i mezinárodním firmám, restrukturalizace podniků, pomoc podnikatelům se změnou obchodních modelů. Dlouhodobě se zabývá rodinnými firmami, zejména pak strategickými otázkami jako je nástupnictví, majetkové plánování a nástroje pro řízení rodiny a majetku (rodinná rada, ústava atd.). Před nástupem do BDO pracoval v PwC, kde byl zodpovědný za služby pro privátní klientelu.

Petr Laštovka, výkonný partner v EMUN

Petr je výkonným partnerem EMUN, profesionální kanceláře pro správu a investování majetku významných klientů, zejména rodin. Svou profesní dráhu začal ve společnosti TPA, v níž byl ředitelem konzultační divize se zaměřením na investiční bankovnictví. Současně se věnoval publikační činnosti a přednášel na téma cenné papíry, deriváty a investiční bankovnictví v řadě významných institucí. V roce 2011 založil společnost EMUN, kde se zaměřuje na správu a strukturování rodinného majetku klientů včetně problematiky jeho předání dalším generacím.

Aleš Zídek, partner v R2G

Aleš je partnerem rodinné kanceláře (Single-Family Office) R2G, kde je zodpovědný za finanční řízení, daně a komplexní ocenění. Přišel z mezinárodní právnické společnosti White&Case, kde vedl daňové oddělení pro CEE. Aleš má rozsáhlé zkušenosti se složitými daňovými strukturami a finančním modelováním. Aleš vystudoval kybernetiku a je registrovaný český daňový poradce.


ORGANIZAČNÍ INFORMACE:  

Termín a místo konání: 06. října 2022, příchod možný od 16:00 (přednáška začíná v 16:30).

Místo konání: Hotel MGallery Century Old Town Prague, Na Poříčí 7, 110 00 Praha 1.

Potvrzení účasti: Svou účast nám prosím potvrďte do 9. září 2022 e-mailem na prochazkova@fbnczech.cz

Pro koho je akce určená: členové FBN Czech

Parkování: Parkování je možné na placených parkovištích – nejblíže se nabízí např.: Palladium Parking, náměstí Republiky, 110 00 Praha 1. 60,- Kč / hod (více ZDE). 1 min chůze od místa konání akce.

Těšíme se na vás!