Kruhy sdílení

Připravili jsme pro Vás kruhy sdílení. Nabízíme možnost otevřeně diskutovat a vyměňovat si zkušenosti nad společnými tématy a výzvami v komorních skupinkách členů FBN Czech. Nabízíme výběr z 5 témat zaměřených na rodinné podnikání, život v podnikatelské rodině, či Váš osobní rozvoj. Setkání zakončíme společným neformálním posezenímvečeří formou rautu.


Kdy?

24. 5. 2023

V kolik?

Příchod od 15.00. Program začíná v 15:30.

Kde se potkáme?

Restaurace Červený jelen (zde).
Hybernská 1034/5, 110 00, Praha 1.


PROGRAM

15:00 – 15:30   Příchod                 
15:30 – 15:45   Přivítání a rozdělení do jednotlivých kruhů                   
15:45 – 17:45   Kruhy sdílení
Od 17:45          Neformální část, networking a večeře formou bufetu  


PRO KOHO JE AKCE URČENÁ?

Akce je míněná primárně pro NowGen FBN Czech, ale je otevřená i ostatním členům FBN Czech. Programově se snažíme nabídnout témata atraktivní zejména pro NowGen.

KDO JE NOWGEN?

NowGeni jsou business lídři a manažeři ve věku 35 až 55 let, kteří jsou aktivně zapojení ve vedení jejich rodinné firmy. Za vedení jejich rodinné firmy jsou sami zodpovědní, či ji vedou po boku starší generace / dalších rodinných příslušníků.

CO JSOU KRUHY SDÍLENÍ (PEER CIRCLES) FBN CZECH?

Kruhy sdílení jsou setkáním členů FBN Czech, při němž účastníci v komorní skupince sdílejí své zkušenosti, názory a výzvy na společné téma. Na sdílení se podílí všichni účastníci kruhu. Diskusi vede předem určený garant kruhu.

PRAVIDLA PŘIHLAŠOVÁNÍ

Nabízíme výběr z 5 témat (vizte níže). Při přihlášení budete vybírat:

  • Vámi preferovaný kruh sdílení
  • 1 alternativní kruh pro případ, že by se Vaše první volba neotevřela.

Skupina kruhu sdílení bude čítat max 8 osob. Místo Vám bude rezervováno na základě zásady „first come, first-served“ přihlášek.

VÝBĚR TÉMAT

KRUH č. 1: Propojení rodiny a firmy: Nastavení vztahů v rodině, pokud se na vrcholovém řízení firmy podílí více členů rodiny.

S čím si nevím rady a v čem bych rád našel pomoc / radu, či co nám v rodině naopak dobře funguje a mohu doporučit ke zvážení i ostatním. (Uvedené prosím berte pouze jako inspiraci).  

KRUH č. 2: Příprava na roli CEO: Jak na roli připravuji sebe, či své blízké?

Připravuji se, či své blízké na roli CEO. S určitými oblastmi si nevím rady, či bych rád nasdílel svou vlastní zkušenost. Může se jednat např. o výzvy a zkušenosti se zapojením ve firmě, kariérou mimo firmu, osobním a profesním rozvojem, plánem předávání atd. (Uvedené prosím berte pouze jako inspiraci).  

KRUH č. 3: Osobní rozvoj: Co dělám pro svůj osobní rozvoj?

Co dělám pro svůj osobní rozvoj? Co mi funguje a v čem bych potřeboval poradit? Sdílení konkrétních aktivit z oblastí jako rozvoj manažerských / leadership dovedností, rozvoj expertních znalostí / znalostí o trhu / produktu, volnočasové zaměření / work-life balance atd. (Uvedené prosím berte pouze jako inspiraci).  

KRUH č. 4: Jak seznamuji své děti s naší firmou / rodinným majetkem (míněno zejména pro rodiče teenagerů)?

Mé děti jsou ve věku teenagerů a seznamuji je s majetkem / naší rodinnou firmou. Kdy a jak začít, jak podpořit jejich finanční gramotnost, vytvořit pocit sounáležitosti a respektu k vybudovanému majetku, rodinnému příběhu atd. (Uvedené prosím berte pouze jako inspiraci).  

KRUH č. 5: Filantropie naší rodiny / rodinné firmy.

Sdílení přístupů a zaměření našich filantropických aktivit, vyhodnocování jejich dopadu, sdílení postupů při výběru vhodného zaměření atd. (Uvedené prosím berte pouze jako inspiraci).  


ORGANIZAČNÍ INFORMACE:  

Termín konání: 24. května 2023, příchod je možný od 15:00, program začíná v 15:30.

Místo konání: Restaurace Červený jelen (zde). Hybernská 1034/5, 110 00, Praha 1.

Pro koho je akce určená: Akce je míněná primárně pro NowGen FBN Czech, ale je otevřená i ostatním členům FBN Czech.

Kdo je NowGen? NowGeni jsou business lídři a manažeři ve věku 35 až 55 let, kteří jsou aktivně zapojení ve vedení jejich rodinné firmy. Za vedení jejich rodinné firmy jsou sami zodpovědní, či ji vedou po boku starší generace / dalších rodinných příslušníků.

Potvrzení účasti: RSVP do 24. dubna e-mailem na prochazkova@fbnczech.cz .

Parkování: Parkování je možné na placených parkovištích – nejblíže se nabízí např. Celnice Parking, V Celnici 1028/8 (více zde), 1 min chůze. Možnosti parkování můžete najít i přes web Mr. Parkit zde.             

Nejste-li členy a akce Vás zaujala, ozvěte se Haně Procházkové, ředitelce FBN Czech (prochazkova@fbnczech.cz, 731 134 645).


TĚŠÍME SE NA VÁS