NextGen setkání

S radostí Tě zveme na další NextGen setkání. Svůj příběh s námi nasdílí Libor Hoření. Podnikat začal už v 17 letech a posledních 13 let se podílel na vzniku a rozvoji celé řady úspěšných projektů. Navážeme workshopem „Solution Room“, během kterého budeme společně hledat odpovědi na otázky a výzvy, s nimiž si sami nevíme rady. A budeš-li chtít, před akcí se můžeš přidat na cuppinng – profesionální ochutnávku kávy. A po akci na večeři.  


Kdy: Pátek 9. února 2024, cupping od 13.00, příchod na akci od 14:30
Kde: Scott & Weber Praga Office & Garden, Pernerova 39, Praha 8.
CuppingŠkolicí centrum Doubleshot, Křižíkova 386/105, 186 00 Praha 8 – Karlín
Pro koho: Zástupce nastupující generace NextGen členů FBN Czech..


PROGRAM AKCE

13:00 - 14.30    Cupping: profesionální degustace kávy
Sraz: Školící centrum Doubleshot, Křižíkova 386/105, 186 00 Praha 8 – Karlín. Cca 5 min chůze od místa konání NextGen setkání. Na setkání se přesuneme společně.

14:30 – 15:00   Příchod hostů, sraz: Scott & Weber Praga Office & Garden, Pernerova 39, Praha 8

15:00 – 16:00   Libor Hoření

16:00 – 16:20    Pauza

16:20 – 18:30   Solution room

Po akci můžeme společně zajít na pivo, limo, večeři.


FBN NEXTGEN INSPIRACE: LIBOR HOŘENÍ

Libor v 17 letech založil dnes největší web o vaření v ČR toprecepty.cz, kam dnes chodí přes 4 miliony lidí měsíčně. Je spolumajitelem mobilní aplikace  nesnezeno.eco, která zachraňuje jídlo před vyhozením, spoluzaložil platformu www.donio.cz , na níž lidé přes tisíce dobročinných sbírek poslali už více než miliardu korun. Založil také kavárnu, kde se neplatilo penězi, ale dobrým skutkem. Dnes podporuje začínající podnikatele v Jihomoravském inovačním centru, učí na Vysoké škole Newton v Brně a rád sdílí své nadšení do umělé inteligence. V roce 2018 jej časopis Forbes zařadil mezi 18 inspirativních osobností České republiky.

Libor s námi nasdílí svůj příběh. Těšit se můžete na pořádnou dávku inspirace třeba o tom, jak hledat svou vlastní (podnikatelskou) cestu a jak ve výzvách nevidět překážky, ale nové příležitosti.

SOLUTION ROOM

Už jsi někdy zažil situaci, že Ti Tvůj amarád řekl o problému, který se pro něj zdál neřešitelný, ale Ty jsi snadno viděl řadu způsobů, jak se s ním vypořádat? A co kdybys mohl vidět i své výzvy očima někoho jiného a jednoduše díky tomu najít způsoby, jak na ně? Pomoz ostatním NextGenům vyřešit jejich problémy, zatímco oni se postarají o Ty Tvé.

CUPPING – PROFESIONÁLNÍ OCHUTNÁVKA KÁVY

Společně nahlédneme do světa výběrové kávy a seznámíme se s technikou jejího ochutnávání: tvz. cuppingem. Na různých vzorcích si popíšeme rozdíly v odrůdě, zpracování a pražení kávy. Cupping pro nás připraví česká pražírna Doubleshot.


ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Termín: Pátek 9. 2. 2024. Cupping od 13.00, příchod na akci od 14:30.

Pro koho je akce určena: Zástupce nastupující generace NextGen členů FBN Czech.

Místo konání: Scott & Weber Praga Office & Garden, Pernerova 39, Praha 8.

POZOR: Na cupping (ochutnávku kávy) je sraz přímo ve Školicím centru Doubleshot, Křižíkova 386/105, 186 00 Praha 8 – Karlín.

Parkování: Možnosti parkování můžeš najít přes web Mr. Parkit zde.

Potvrzení účasti: Svou účast nám prosím potvrď do 9. ledna emailem na prochazkova@fbnczech.cz .