NxG setkání s workshopem na téma change management

Zveme vás na další z pravidelných setkání nastupující generace NxG členů FBN Czech. Tentokrát se sejdeme v samotném srdci Prahy – ve Werichově vile na Kampě – a program je víc než lákavý.


Kdy?

20. 5. 2022

V kolik?

od 13.00 (Workshop začíná ve 14:00)

Kde se potkáme?

Werichova vila, U Sovových mlýnů 501, Malá Strana, 118 00 Praha 1


Plníme přání :-) a přicházíme s tématem change managementu, který si na posledním setkání odhlasovali sami Nextgeni. Téma pro nás zpracovává Libor Mertl z členské firmy ComAp a Lucie Hrdličková, lékařka Kliniky dětské hematologie a onkologie a vedoucí Týmu dětské podpůrné péče Fakultní nemocnice v Motole

PROGRAM

  • 13:00 - 13:30     Komentovaná prohlídka Werichovy vily
  • 14:00 - 17:00     Rozvojový workshop
  • 17:00 - ???          Neformální část

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA WERICHOVY VILY 

Naše NxG setkání se uskuteční na pražské Kampě, v domku č. 501, kterému se dnes na počest svého nejznámějšího obyvatele říká Werichova vila. Přidejte se k nám na soukromou prohlídku a zjistíte, jak nesmrtelný herec, bavič a spisovatel bydlel, jak vznikalo Osvobozené divadlo a jaké byly osudy jeho protagonistů během války i po ní. 


WORKSHOP CHANGE MANAGEMENT  

Na change management se podíváme především z pohledu lidské psychiky. 

V první části workshopu se budeme věnovat základním principům pro sdělování závažné zprávy a technikám pro práci s emocemi. V druhé části workshopu budeme přemýšlet a povídat si o systémové změně, co je důležité udělat, aby změna skutečně nastala, a jaká je role leadershipu v procesu změny.

Naše vlastní zkušenosti prodiskutujeme v důvěrném kruhu Nextgenů.

WORKSHOP POVEDE:

LIBOR MERTL, ComAp

Libor je jedním ze zakladatelů a majitelů firmy ComAp založené v roce 1991. Ta se dnes řadí mezi světové lídry ve výrobě řídicích systémů pro nezávislé zdroje výroby energie. Libor zastával funkce výkonného ředitele, později generálního ředitele a byl odpovědný za firemní a produktovou strategii. V posledních letech spoluvytvářel správní radu a v roce 2016 přešel do funkce nevýkonného ředitele a člena správní rady ComApu. 

Jako hostující profesor vyučuje B2B Marketing na Katedře marketingu FPH VŠE v Praze a Strategický Management na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT. Coby mentor a kouč pomáhá budovat správní rady v komerčním i neziskovém sektoru. Pro více informací mrkněte na Liborův profil na LinkedInu.

LUCIE HRDLIČKOVÁ, Klinika dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice v Motole

Lucie je lékařka Kliniky dětské hematologie a onkologie a vedoucí Týmu dětské podpůrné péče Fakultní nemocnice v Motole. Absolvovala řadu stáží na prestižních pracovištích v USA, Kanadě, Izraeli a dalších zemích. Postupně atestovala z pediatrie, dětské hematologie a onkologie a paliativní medicíny.

V rámci doktorského studia lékařské psychologie na 1. LF UK se věnuje formulaci doporučených postupů pro komunikaci závažných zpráv v dětské onkologii. Intenzivně se věnuje rozvoji nemocniční paliativní péče pro dětské pacienty a řadě neziskových projektů.


Pomyslnou třešničkou našeho setkání pak budou nezapomenutelné zákusky Ivety Fabešové, na které si zaskočíme během kávové pauzy.

NEFORMÁLNÍ ČÁST

Po workshopu můžeme nabyté informace probrat v některé z nedalekých restaurací. Tak nespěchejte domů.

DALŠÍ ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Potvrzení účasti: Svoji účast nám prosím potvrďte do 6. 5. 2022 přijetím pozvánky ve svém kalendáři či e-mailem na prochazkova@fbnczech.

Pro koho je akce určena: Zástupce nastupující generace NextGen členů FBN Czech


TĚŠÍME SE NA VÁS!