NxG setkání s workshopem na téma change management

S našimi NextGeny jsme se v květnu 2022 sešli ve Werichově vile. Po komentované prohlídce vily nás čekal workshop pod vedením Libor Mertl z členské firmy ComAp Group a Lucie Hrdličková, lékařky Kliniky dětské hematologie a onkologie a vedoucí týmu dětské podpůrné péče Fakultní nemocnice v Motole. Dozvěděli jsme se, jak co nejlépe sdělovat závažné a pro příjemce často nepříjemné zprávy. Pauzu na kávu a zákusky jsme měli v kavárně Ivety Fabešové v přízemí vily a celý den jsme zakončili v restauraci na pražské Kampě.


Kdy?

20. 5. 2022

Kde?

Werichova vila, U Sovových mlýnů 501, Malá Strana, 118 00 Praha 1


MATERIÁLY  ZE SETKÁNÍ


FOTKY ZE SETKÁNÍ


PROGRAM

  • 13:00 - 13:30     Komentovaná prohlídka Werichovy vily
  • 14:00 - 17:00     Rozvojový workshop
  • 17:00 - ???          Neformální část

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA WERICHOVY VILY 

Naše NxG setkání se uskutečnilo na pražské Kampě, v domku č. 501, kterému se dnes na počest svého nejznámějšího obyvatele říká Werichova vila. Během soukromé prohlídku jsme se dozvěděli, jak nesmrtelný herec, bavič a spisovatel bydlel, jak vznikalo Osvobozené divadlo a jaké byly osudy jeho protagonistů během války i po ní. 


WORKSHOP CHANGE MANAGEMENT  

Na change management jsme se podívali především z pohledu lidské psychiky. Věnovali jsme se základním principům pro sdělování závažné zprávy a technikám pro práci s emocemi. Naše vlastní zkušenosti jsme prodiskutovali v důvěrném kruhu Nextgenů.

WORKSHOP VEDLI:

LIBOR MERTL, ComAp

Libor je jedním ze zakladatelů a majitelů firmy ComAp založené v roce 1991. Ta se dnes řadí mezi světové lídry ve výrobě řídicích systémů pro nezávislé zdroje výroby energie. Libor zastával funkce výkonného ředitele, později generálního ředitele a byl odpovědný za firemní a produktovou strategii. V posledních letech spoluvytvářel správní radu a v roce 2016 přešel do funkce nevýkonného ředitele a člena správní rady ComApu. 

Jako hostující profesor vyučuje B2B Marketing na Katedře marketingu FPH VŠE v Praze a Strategický Management na Masarykově ústavu vyšších studií ČVUT. Coby mentor a kouč pomáhá budovat správní rady v komerčním i neziskovém sektoru. Pro více informací mrkněte na Liborův profil na LinkedInu.

LUCIE HRDLIČKOVÁ, Klinika dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice v Motole

Lucie je lékařka Kliniky dětské hematologie a onkologie a vedoucí Týmu dětské podpůrné péče Fakultní nemocnice v Motole. Absolvovala řadu stáží na prestižních pracovištích v USA, Kanadě, Izraeli a dalších zemích. Postupně atestovala z pediatrie, dětské hematologie a onkologie a paliativní medicíny.

V rámci doktorského studia lékařské psychologie na 1. LF UK se věnuje formulaci doporučených postupů pro komunikaci závažných zpráv v dětské onkologii. Intenzivně se věnuje rozvoji nemocniční paliativní péče pro dětské pacienty a řadě neziskových projektů.


DĚKUJEME, ŽE JSTE BYLI S NÁMI!