Prodloužený víkend na horách

v termínu 29. 2. – 3. 3. 2024 můžeme opět společně vyrazit na lyže. Pro nadcházející ročník jste zvolili Schladming v rakouských Alpách. Jako možné ubytování jsme vybrali hotel Falkensteiner**** v centru Schladmingu.


Kdy: Čtvrtek 29. února až neděle 3. března 2024 
Kde: Navrhujeme vyrazit do Schladmingu v Rakousku a ubytovat se v hotelu Falkensteiner**** v jeho centru. 


Schladming je malebné rakouské městečko s řadou restaurací a obchodů. Leží uprostřed lyžařského údolí 4 hor mezi areály Planai a Hochwurzen, které jsou centry lyžařské oblasti Ski Amadé, ta nabízí více než 126 km sjezdovek. Nedaleko se také nabízí běžecká oblast Ramsau s 220 km běžeckých tras a nejdelší ledovcovou běžeckou stopou na světě.

Těšíme se společné chvíle, ale prosím mějte na paměti, že se nejedná o organizovaný zájezd:

  • Rezervaci hotelu si prosím udělejte každý sám.
  • Na místě budeme fungovat každý dle své vlastní nálady – můžeme se vidět třeba u snídaně, lyžovat společně, jít spolu na večeři atp.
  • Samozřejmě není ani podmínkou přijet a odjet přesně v termínu. 

Ubytování: do 15. 12. 2023 nám hotel Falkensteiner drží rezervace těchto pokojů:

Deluxe Room / Junior Suites za následující ceny:

  • Single rooms: EUR 365,- za pokoj na 1 noc, vč. polopenze.
  • Double rooms: EUR 454,- za pokoj na 1 noc, vč. polopenze.
  • Triple bedrooms (s dítětem mladším 6ti let): EUR 499,- za pokoj na 1 noc, vč. polopenze.
  • Junior Suite o 2 dospělých 3 děti EUR 614,- za pokoj na 1 noc, vč. polopenze.
  • Další kombinace prosím konzultujte přímo s hotelem na reservation.schladming@falkensteiner.com , při komunikaci prosím uveďte FBN.

V ceně je zahrnuta polopenze: snídaně formou bufetu a 6-chodová večeře. Při objednání pokoje budete požádáni o platbu 50% zálohy, zbytek na místě. Pobyt lze bezplatně zrušit 60-dní před příjezdem.

Hotel Falkensteiner**** se nachází 450 metrů od lanovky Planaibahn 1, nabízí spa s vnitřním a venkovním bazénem, vířivkou, saunami, a také relaxační místnosti, posilovnu, bar, restauraci. Pro bližší informace o hotelu navštivte jejich internetové stránky ZDE, či nahlédněte do brožury v příloze.