NextGen setkání v DR. MÜLLER PHARMA

Na dalším NextGen setkání se sejdeme v Hradci Králové v naší členské firmě DR. MÜLLER PHARMA! Už teď se těšíme na příběh a prohlídku přední české rodinné firmy, která své produkty vyváží do celého světa. Čeká nás také naše vůbec první Fail Night & Family Business neboli otevřené sdílení o tom, co se zrovna dvakrát nepovedlo. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů. Hosty budou Zuzana Ceralová Petrofová, 5G firmy PETROF a Vladimír Müller, zakladatel DR. MÜLLER PHARMA.


Kdy: Pátek 6. října 2023 od 9.30 
Kde: DR. MÜLLER PHARMA, U Mostku 182, 500 03 Hradec Králové
Pro koho: NxG FBN Czech


PROGRAM AKCE

09:30                  Sraz v DR. MÜLLER PHARMA

09:45 – 12:00    Prohlídka DR. MÜLLER PHARMA 

12:00 – 13:00    Oběd

13:00 – 14:00    Představení a příběh firmy DR. MÜLLER PHARMA

14:00 – 15:00    Soutěž o auto

15:00 – 18:00    Ubytování a volná zábava, možnost zúčastnit se komentované procházky města s místními

18:00                   Sraz před ubytováním (EA Hotel Tereziánský Dvůr), přejezd na večerní program v restauraci Aquarium

od 18:30             Fail Night & Family Businesses a večeře s řízenou degustací vín (vinařství Kolby)


DR. MÜLLER PHARMA

DR. MÜLLER PHARMA je rodinná firma, kterou v roce 1995 založili dva majitelé: Vladimír Müller a Markéta Dittrichová. Jejich společnost je v současnosti největším nezávislým výrobcem léčiv, zdravotnických prostředků, doplňků stravy a kosmetiky v České republice. Nejznámějším přípravkem jsou dnes již legendární Müllerovy pastilky.

Kromě výroby vlastních přípravků pro Českou a Slovenskou republiku DR. MÜLLER PHARMA vyváží svou produkci takřka do celého světa - od Hong Kongu a Mongolska přes státy Perského zálivu až po USA. V roce 2016 se rodinná firma rozšířila o společnosti MEGAFYT PHARMA (vyrábí léčivé čaje) a od roku 2020 o společnost JEMČA.

Více informací zde: muller-pharma.czmegafyt-pharma.czwww.jemca.cz


O ŘEČNÍCÍCH A PROGRAMU 

ZA FIRMU DR. MÜLLER PHARMA VÁS PŘIVÍTÁ

KATEŘINA LOHNICKÁ  
NextGen, 2G, Head of Regulatory Affairs and Pharmacovigilance Department

Návštěvu společnosti DR. MÜLLER PHARMA povede NextGen Kateřina Lohnická, která promovala na Farmaceutické fakultě Karlovy Univerzity v roce 2013. Po zkušenostech v mezinárodních společnostech natrvalo zakotvila v rodinné firmě. Jako vedoucí registračního a farmakovigilančního oddělení nemá na starosti jenom dodržování legislativy léčiv - je totiž u zrodu všech léčiv společnosti: od nápadu přes vývoj až po uvedení na trh.

VLADIMÍR MÜLLER, Jr. 
NextGen, 2G

Vladimír Müller aktuálně studuje v posledním ročníku na Pardubické univerzitě, kde se věnuje studiu ekonomiky a managementu chemického průmyslu. Během svého studia se aktivně snaží nabírat zkušenosti z prostředí rodinné firmy, aby se co nejlépe připravil na budoucí roli v oboru. Po dokončení studia plánuje plně zapojit své znalosti a dovednosti do chodu společnosti a přispět k jejímu rozvoji a úspěchu.


FAIL NIGHT & FAMILY BUSINESSES aneb příběhy o tom, když se něco nepovedlo

Už deset let existuje celosvětové hnutí FuckUp Nights (fuckupnights.cz). Na těchto setkáních mluví známé osobnosti nikoliv o svých úspěších, ale naopak o věcech, které se zrovna dvakrát nepovedly. Příběhy mají za cíl především oslavit neúspěch, který je zcela přirozenou a přínosnou součástí našeho života. Může nás poučit a pomoci nám rozšířit si obzory. Někdy nám totiž jeden neúspěch dá mnohem více než tisíc úspěchů.

Naši hosté promluví o svých "fuckupech" a rozeberou, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak.

ZUZANA CERALOVÁ PETROFOVÁ
5G, PETROF

VLADIMÍR MÜLLER
ZAKLADATEL DR. MÜLLER PHARMA


ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Termín: 
Pátek 6. 10. 2023.

Pro koho je akce určena:            
Zástupce nastupující generace NextGen členů FBN Czech 

Místo konání: DR. MÜLLER PHARMA, U Mostku 182, 500 03 Hradec Králové.

Ubytování: Doporučujeme EA Hotel Tereziánský Dvůr, Jana Koziny 336, 500 00 Hradec Králové. Napište se sem: UBYTOVÁNÍ.

Cena: Účast na programu je pro účastníky bezplatná. Konzumaci mimo DR. MÜLLER PHARMA a ubytování si hradí účastníci sami.

Potvrzení účasti: 
RSVP do 1. září přes registrační formulář, či e-mailem na prochazkova@fbnczech.cz.